Wspólnie z LEADER-em promowali walory obszaru

  • 03.09.2022, 19:35
  • Artykuł sponsorowany
Wspólnie z LEADER-em promowali walory obszaru
Święto warmińsko-mazurskich pszczelarzy, które obchodzono w minioną niedzielę w Pieniężnie, było okazją do nawiązania z miłośnikami pszczół współpracy na rzecz promocji walorów naszego obszaru.

O roli pszczół w ekosystemie zostało wydanych wiele ciekawych publikacji, z których jednoznacznie wynika, że bez tych owadów nie byłoby życia na ziemi. Dlatego chcąc wzmocnić świadomość mieszkańców Północnej Warmii i zachować dziedzictwo lokalne tej pięknej krainy, LGD wykonało okolicznościowe kubki promujące dziedzictwo przyrodnicze, które na ręce Prezesa Koła Pszczelarzy w Pieniężnie przekazał pan Mateusz Sobieszczuk.

Więcej informacji na temat programu LEADER oraz działalności LGD „Partnerstwo Północnej Warmii i Wysoczyzny Elbląskiej” można uzyskać w siedzibie Biura Zarządu we Fromborku przy ul. Pocztowej 9 lub na stronie internetowej lgdwysoczyzna.pl

Materiał opracowany przez Biuro Zarządu LGD „Partnerstwo Północnej Warmii i Wysoczyzny Elbląskiej”, współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” poddziałanie 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”. Instytucja zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

 

Artykuł sponsorowany

Podziel się:


Pozostałe