Nie zapłacił rat, stracił samochód

  • 02.08.2022, 15:10
  • mjr SG Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy-koordynator WMOSG
Nie zapłacił rat, stracił samochód © WMOSG
GRZECHOTKI. Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Grzechotkach odzyskali wartą 80 tys. złotych Skodę Octavię. Właściciel wziął samochód w leasing, ale za niego nie płacił.

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Grzechotkach, w rejonie drogowego przejścia, wylegitymowali 26-letniego taksówkarza. Obywatel Białorusi, mieszkający w Sopocie, przyjechał do Grzechotek z pasażerami.

W trakcie sprawdzania legalności pochodzenia pojazdu, funkcjonariusze SG potwierdzili, że Skoda widnieje w bazach danych jako utracona na terenie Polski. Okazało się, że właścicielem auta jest Polak, który wziął samochód w leasing, ale za niego nie płacił.

Pojazd o wartości 80 tys. złotych został zatrzymany, a dalsze czynności w tej sprawie prowadzą policjanci z Gdańska.

 

 


"NOWINY PÓŁNOCNE" – gazeta powiatu braniewskiego

 

REKLAMA:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  

 

mjr SG Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy-koordynator WMOSG

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe