Dofinansowanie na nowy sprzęt do modernizacji dróg

  • 18.07.2022, 15:47
  • Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie
Dofinansowanie na nowy sprzęt do modernizacji dróg © Starostwo Powiatowe w Braniewie
POWIAT BRANIEWSKI. Premier Mateusz Morawiecki ogłosił wyniki III edycji Programu Inwestycji Strategicznych – PGR. Powiat Braniewski otrzymał niemal 1,2 mln złotych na zadanie pod nazwą „Zakup sprzętu niezbędnego do modernizacji infrastruktury drogowej Powiatu Braniewskiego”.

Dofinansowanie to pozwoli na zakup samochodu ciężarowego oraz koparko-ładowarki, które posłużą do wykonywania prac związanych z modernizacją dróg powiatowych.
Sprzęt wykorzystywany będzie przy remontach dróg o nawierzchniach gruntowych, oraz do renowacji rowów przydrożnych, poboczy dróg i naprawy przepustów w ciągach głównych szlaków komunikacyjnych powiatu braniewskiego.

 

 

 


"NOWINY PÓŁNOCNE" – gazeta powiatu braniewskiego

 

REKLAMA:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  

 

Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe