O Polskim Ładzie w braniewskim starostwie

  • 05.07.2022, 17:53 (aktualizacja 05.07.2022, 17:55)
  • Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie
O Polskim Ładzie w braniewskim starostwie © Starostwo Powiatowe w Braniewie
POWIAT BRANIEWSKI. W Starostwie Powiatowym w Braniewie odbyło się spotkanie informacyjno-organizacyjne dotyczące zagadnień związanych z Rządowym Funduszem Polski Ład: Programem Inwestycji Strategicznych.

Spotkanie rozpoczął wicestarosta braniewski Mirosław Kudliński, który przywitał wszystkich uczestników. Następnie dyrektor ds. rozwoju relacji społecznych Banku Gospodarstwa Krajowego, Piotr Kujawa omówił główne założenia Rządowego Funduszu Polski Ład – Programu Inwestycji Strategicznych w kontekście planowanych inwestycji w powiecie braniewskim. Ponadto prelegent odpowiadał na licznie zadawane pytania oraz udzielał stosownych wyjaśnień.

Celem Rządowego Funduszu Polski Ład – Program Inwestycji Strategicznych jest dofinansowanie projektów inwestycyjnych realizowanych przez gminy, powiaty i miasta lub ich związki w całej Polsce. Jednostki samorządu terytorialnego oraz związki jednostek samorządu terytorialnego mogą ubiegać się o bezzwrotne dofinansowanie realizowanych inwestycji. Program realizowany jest poprzez promesy inwestycyjne udzielane przez Bank Gospodarstwa Krajowego.

 

 


"NOWINY PÓŁNOCNE" – gazeta powiatu braniewskiego

 

REKLAMA:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  

 

Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie

Zdjęcia (7)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe