Gmina dofinansuje remont powiatowych dróg

  • 04.07.2022, 17:36
  • Inf. prasowa UG w Braniewie
Gmina dofinansuje remont powiatowych dróg © Starostwo Powiatowe w Braniewie
POWIAT BRANIEWSKI. Powiat Braniewski podpisał umowę z Gminą Braniewo na wykonanie zadań inwestycyjnych pod nazwą „Poprawa warunków komunikacyjnych w ciągu drogi powiatowej nr 1318N odc. Żelazna Góra” i „Poprawa warunków komunikacyjnych w ciągu drogi powiatowej nr 1328N odc. Krzewno-Krasnolipie”.

Wartość dofinansowania z Gminy Braniewo na wyżej wymienione zadania wyniesie 100 tys. złotych. Umowy podpisali: starosta braniewski Karol Motyka, wicestarosta Mirosław Kudliński oraz wójt Gminy Braniewo Jakub Bornus.

— Mam nadzieję, że wspomniane odcinki dróg przyczynią się do poprawy bezpieczeństwa kierowców i pieszych, a także ułatwią przemieszczanie się w regionie, a tym samym poprawi komfort życia mieszkańców — mówi wójt Gminy Braniewo Jakub Bornus.Bardzo się cieszę, że możemy cyklicznie przekazywać środki na budowę, rozbudowę czy też modernizację infrastruktury drogowej w naszej gminie. Dzięki wzorowej współpracy Gminy Braniewo ze Starostwem Powiatowym w Braniewie uda się wyremontować kolejne kilometry strategicznych dla rozwoju gminy dróg. Dziękuję.

 

 


"NOWINY PÓŁNOCNE" – gazeta powiatu braniewskiego

 

REKLAMA:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  

 

Inf. prasowa UG w Braniewie

Zdjęcia (6)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe