Na pożegnanie wrzucili go do zimnej wody

  • 01.07.2022, 07:28 (aktualizacja 01.07.2022, 07:30)
  • Inf. prasowa KP PSP w Braniewie
Na pożegnanie wrzucili go do zimnej wody © KP PSP w Braniewie
BRANIEWO. Po kilkunastu latach strażackiej służby i przejściu drogi od strażaka do oficera – na emeryturę przeszedł kpt. Mieczysław Lisowski, dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie.

W trakcie pożegnalnego apelu nie zabrakło ciepłych słów podziękowania skierowanych do przyszłego emeryta za zaangażowanie, nienaganną i wieloletnią służbę oraz poświęcenie w codziennej realizacji obowiązków służbowych. Odchodzący na emeryturę funkcjonariusz odebrał również wiele serdecznych życzeń od gości, kolegów oraz otrzymał okolicznościowy upominek.

Funkcjonariusze i pracownicy cywilni KP PSP w Braniewie życzyli kpt. Lisowskiemu zdrowia, sukcesów oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, dziękując za wspólne lata strażackiej służby, za znajomość, koleżeństwo i wsparcie.

W uroczystym pożegnaniu uczestniczył starosta braniewski Karol Motyka, burmistrz Braniewa Tomasz Sielicki, funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, członkowie najbliższej rodziny oraz Dowódcy Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych z Komendy Miejskiej PSP w Elblągu.

Na zakończenie – strażackim zwyczajem – świeżo upieczony emeryt został wrzucony przez swoich przyjaciół do zbiornika z zimną wodą.

 

 


"NOWINY PÓŁNOCNE" – gazeta powiatu braniewskiego

 

REKLAMA:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  

 

Inf. prasowa KP PSP w Braniewie

Zdjęcia (20)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe