„Dziękuję za zaufanie i pozytywną ocenę mojej pracy”

  • 30.06.2022, 15:51
  • Wojciech Andrearczyk
„Dziękuję za zaufanie i pozytywną ocenę mojej pracy”
LELKOWO. Podczas wczorajszej (29 czerwca) sesji Rady Gminy Lelkowo ardni udzielili wójtowi Łukaszowi Skrzeszewskiemu wotum zaufania i absolutorium za rok 2021.

— Serdecznie dziękuję za zaufanie i pozytywną ocenę mojej pracy — mówi wójt Łukasz Skrzeszewski. — Dziękuję za współpracę radnym na czele z przewodniczącym rady, sołtysom, pracownikom Urzędu Gminy oraz kierownikom i pracownikom jednostek organizacyjnych gminy. To dzięki współpracy z Wami idziemy cały czas naprzód, pełni zapału, pomysłów i motywacji do pracy. A naszym wspólnym celem jest zmiana naszego otoczenia na lepsze i bardziej przyjazne Mieszkańcom gminy. Dziękuję również moim bliskim za codzienne wsparcie, wyrozumiałość i doping w pracy, która daje mi dużo satysfakcji.

Wójt przypomniał, że od początku tej kadencji (czyli od 2018 r.) gmina pozyskała ponad 10,5 miliona złotych zewnętrznych dofinansowań. Tylko w tym roku Gmina Lelkowo zrealizuje inwestycje i przedsięwzięcia za ponad 5 milionów złotych.
— Ale na koniec tego roku pozostanie nam również do spłaty ponad 3 miliony złotych kredytów z poprzednich kadencji — mówi Skrzeszewski. — Utrudnia to często wygospodarowanie pieniędzy na wkłady własne do inwestycji, ale udaje nam się to przezwyciężać i realizować coraz to ambitniejsze cele. Z optymizmem patrzę na przyszłość gminy Lelkowo i jej mieszkańców, świadom tego jak wiele wyzwań jeszcze przed nami.

 

 


"NOWINY PÓŁNOCNE" – gazeta powiatu braniewskiego

 

REKLAMA:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  

 

Wojciech Andrearczyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe