Zarząd Powiatu z absolutorium

  • 29.06.2022, 17:29 (aktualizacja 29.06.2022, 17:31)
  • Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie
Zarząd Powiatu z absolutorium © Starostwo Powiatowe w Braniewie
BRANIEWO. W trakcie dzisiejszej sesji Rady Powiatu Braniewskiego radni jednogłośnie przyjęli uchwałę w sprawie udzielenia absolutorium Zarządowi Powiatu z tytułu wykonania budżetu za 2021 r.

Radni podjęli tę decyzję po zapoznaniu się z informacją o wykonaniu budżetu oraz sprawozdaniem finansowym Powiatu Braniewskiego za 2021 r. i opinią Regionalnej Izby Obrachunkowej w Olsztynie.

Starosta braniewski Karol Motyka podziękował radnym za udzielone zaufanie i poparcie działań Zarządu Powiatu.
— Dziękuję zarządowi i radnym za pomoc w realizacji budżetu, dziękuję również dyrektorom jednostek powiatowych za owocną współpracę, która przebiegała bardzo dobrze, w dość szczególnym okresie — mówi starosta braniewski Karol Motyka.

W sprawach bieżących radni poruszyli tematy dotyczące m.in. wykorzystania środków finansowych w ramach Polskiego Ładu, funkcjonowania szpitala i remontu dróg powiatowych.

 

 


"NOWINY PÓŁNOCNE" – gazeta powiatu braniewskiego

 

REKLAMA:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  

 

Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie

Zdjęcia (41)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe