Szkoła ze sztandarem i imieniem

  • 21.06.2022, 16:14 (aktualizacja 21.06.2022, 16:18)
  • Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie
Szkoła ze sztandarem i imieniem © Starostwo Powiatowe w Braniewie
LELKOWO. Szkoła Podstawowa w Lelkowie otrzymała sztandar i imię Orła Białego.

Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą w kościele pw. Najświętszej Maryi Panny w Lelkowie. Następnie zgromadzeni goście w asyście sztandarów i orkiestry dętej przemaszerowali do szkoły. Podczas apelu na ręce dyrektor Iwony Chojeckiej został przekazany nowy sztandar. Wręczono również nagrody laureatom konkursu plastycznego.

Obchody zakończono występami artystycznymi.

W uroczystościach uczestniczył z ramienia starostwa: starosta braniewski Karol Motyka, wicestarosta braniewski Mirosław Kudliński i wiceprzewodniczący Rady Powiatu Braniewskiego Bogdan Jarmoła, samorządowcy z gminy Lelkowo (w tym wójt Gminy Lelkowo Łukasz Skrzeszewski), służby mundurowe, duchowieństwo i społeczność szkolna.

 

 


REKLAMA

Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie

Zdjęcia (67)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe