Konkurs „Zalew Wiślany moich marzeń” – rozstrzygnięty

  • 20.06.2022, 15:56
  • Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie
Konkurs „Zalew Wiślany moich marzeń” – rozstrzygnięty © Starostwo Powiatowe w Braniewie
BRANIEWO. W siedzibie Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka Zalew Wiślany w Braniewie odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego „Zalew Wiślany moich marzeń”.

Konkurs przeznaczony był dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 15 lat, mieszkających w powiecie braniewskim. Każdy uczestnik mógł zgłosić do konkursu jedną, własnoręcznie wykonaną, pracę.

Komisja konkursowa spośród aż 120 prac, które wpłynęły, oceniła i wyróżniła najlepsze, za które ich uczestnicy zostali uhonorowani nagrodami i dyplomami.

Nagrody uczestnikom konkursu wręczyli: starosta braniewski Karol Motyka, zastępca dyrektora Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w  OT w Olsztynie Marcin Kazimierczuk i prezes Zarządu LGR Zalew Wiślany Paweł Kozioł.

 

 


REKLAMA

 

 

Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie

Zdjęcia (28)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe