Wyremontowana świetlica już otwarta

  • 15.06.2022, 18:41 (aktualizacja 15.06.2022, 18:44)
  • Inf. prasowa UG w Braniewie
Wyremontowana świetlica już otwarta © Archiwum UG w Braniewie
PODLEŚNE. W Podleśnem otwarto nowo wyremontowaną świetlicę wiejską. Wstęgę przecięli wójt Gminy Braniewo Jakub Bornus, radna Rady Gminy Braniewo Ewelina Szkudlarek i sołtys Sołectwa Podleśne Violetta Jewuła.

— Po wejściu do świetlicy obejrzeliśmy wykonaną na nowo adaptację pomieszczeń oraz inne efekty przeprowadzonego remontu — relacjonuje wójt Jakub Bornus. — Jest tu nowa instalacja elektryczna, nowa podłoga, starannie wybrane nowoczesne meble, które zostały zamontowane w aneksie oraz wiele innych rzeczy, które z pewnością ułatwią pracę oraz będą cieszyć oko każdego, kto odwiedzi świetlicę. Tym bardziej, że w Podleśnem funkcjonuje już od jakiegoś czasu Koło Gospodyń Wiejskich „Podlesianki”.

 

Zakup niezbędnych materiałów budowlanych i robociznę zrealizowano z Funduszu Sołeckiego, zaś wyposażenie świetlicy zakupiło lokalne Koło Gospodyń Wiejskich „Podlesianki”. Warto też podkreślić, że nieoceniony był udział mieszkańców Sołectwa w realizację tej inwestycji.

 

— Dziękuję za olbrzymią determinację w działaniu wszystkim tym, którzy się zaangażowali w ten ważny obiekt w Sołectwie Podleśne — mówi Bornus. — W szczególności dziękuję mieszkańcom oraz członkom Koła Gospodyń Wiejskim „Podlesianki”. Dziękuję również firmie „Grzegorz Sielicki – Usługi budowlane”, za włożoną ciężką pracę. Widać gołym okiem rozwój Sołectwa – bardzo się cieszę! Dziękuję za zaproszenie i miło spędzony czas. Nie mogłem pojawić się z pustymi rękoma – przekazałem symboliczny upominek, który z pewnością posłuży nowej świetlicy.

 

 


"NOWINY PÓŁNOCNE" – co miesiąc docieramy do wszystkich gmin powiatu braniewskiego!

 

REKLAMA:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  

 

Inf. prasowa UG w Braniewie

Zdjęcia (10)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe