Pierwsi braniewianie już przetestowali nowe boisko

  • 06.06.2022, 16:45 (aktualizacja 06.06.2022, 21:45)
  • Wojciech Andrearczyk
Otwarcie wyremontowanego boiska na Armii Krajowej
loadingŁaduję odtwarzacz...
BRANIEWO. W asyście gości – parlamentarzystów, samorządowców, wykonawców inwestycji i wielu innych – oddano dzisiaj do użytku nowe boisko przy Szkole Podstawowej Nr 6 w Braniewie.

PRZECZYTAJ także: Odliczamy godziny do otwarcia boiska

— Czuję radość i satysfakcję, że mogę razem z państwem uczestniczyć w otwarciu tego kompleksu — powiedział burmistrz Braniewa Tomasz Sielicki. — To doskonałe miejsce rekreacji i aktywnego wypoczynku.

Burmistrz Braniewa podkreślił, że remont boiska został ukończony dwa miesiące wcześniej, niż planowano (prace miały potrwać rok, zakończono je po dziesięciu miesiącach).
— To niespodzianka dla dzieci i młodzieży na nadchodzące wakacje — mówił burmistrz. — Cieszymy się, że wyczekiwane wiele lat przedsięwzięcie pozwoli mieszkańcom korzystać z pierwszego tego typu obiektu w naszym mieście. To nowoczesny obiekt, spełniający wszelkie standardy bezpieczeństwa. Mam nadzieję, że zaspokoi on oczekiwania wszystkich mieszkańców Braniewa, którzy będą z niego korzystać. Wierzę, że nasze boisko będzie tętniło życiem, kształtując nowe pokolenia sportowców.

Zadowolenia nie ukrywała Mirosława Szulhan, dyrektor SP6.
— Mamy nowy i piękny obiekt, który będzie służył naszym uczniom i wszystkim mieszkańcom Braniewa — mówiła podczas otwarcia. — Już wkrótce na tym boisku odbędą się pierwsze zajęcia wychowania fizycznego, pierwsze mecze, będą pierwsze sportowe emocje.

 

 


"NOWINY PÓŁNOCNE" – co miesiąc docieramy do wszystkich gmin powiatu braniewskiego!

 

REKLAMA:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  

 

https://www.portalbraniewo.pl/wiadomosci/4296,kubek-praktyczny-prezent-na-dzien-ojca-top-4-projekty

Wojciech Andrearczyk

Zdjęcia (27)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zenek
Zenek 07.06.2022, 06:50
Gratulacje świetna robota, a teraz pora pomyśleć o przyciągnięciu inwestorów do Braniewa ratowaniu sytuacje na rynku pracy, wybory blisko.
kk
kk 06.06.2022, 22:12
ściana ABK robi wrażenie

Pozostałe