Piłka nożna. Uczniowie „Trójki” w finale

  • 12.05.2022, 18:58
  • Paweł Waszkiewicz
Piłka nożna. Uczniowie „Trójki” w finale © SP3 Braniewo Drużyna SP3
BRANIEWO. Na orliku przy Szkole Podstawowej Nr 3 odbyły się eliminacje Mistrzostw Powiatu w Piłce Nożnej chłopców (rocznik 2009 i młodsi).

Szkoły, które zgłosiły się do eliminacji, podzielono na trzy grupy – po trzy drużyny w każdej. Na boisku przy ul. PCK spotkały się drużyny Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Senatu RP w Braniewie, Szkoły Podstawowej im.Wincentego Witosa w Lipowinie oraz  Szkoły Podstawowej w Chruścielu.

W pierwszym meczu uczniowie „Trójki” grali ze swoimi rówieśnikami z Chruściela. Było to jednostronne widowisko, ponieważ mecz zakończył się wynikiem 19-0 dla Szkoły Podstawowej Nr 3.
W drugim meczu padł również wysoki wynik – SP z Lipowiny wygrała ze SP z Chruściela 17-0.
Po tych dwóch meczach było wiadomo, że o pierwszym miejscu zadecyduje mecz między szkołami z Braniewa i Lipowiny. Po nieco nerwowym początku uczniowie z Braniewa przejęli inicjatywę i pewnie pokonali uczniów z Lipowiny 7-1. Do finału Mistrzostw Powiatu awansowała SP3 oraz SP z Lipowiny.

Organizatorem zawodów był Paweł Waszkiewicz.

 


WYNIKI:
SP Chruściel – SP3 Braniewo: 0-19
SP Chruściel – SP Lipowina: 0-17
SP3 Braniewo – SP Lipowina: 7-1

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
1. SP3 Braniewo – 6 pkt. (26-1)
2. SP Lipowina – 3 pkt. (18-7)
3. SP Chruściel – 0 pkt. (0-26)

 

SKŁADY:

SP3 Braniewo: Miłosz Brzeski, Bartosz Gołębiewski, Wiktor Kasprzak, Szymon Gontarz, Jan Śliwiak (kpt.), Wojciech Rokicki, Nataniel Pękacz, Wojciech Paćko, Ksawery Orłowski, Piotr Dydo, Wojciech Dziewanowski, Eryk Sztandarski.
Opiekun: Paweł Waszkiewicz.

SP Lipowina: Jan Gruzdowski, Filip Jakimczuk, Jakub Krzyżanowski, Piotr Molestak, Piotr Niewiadomski, Szymon Nisiewicz, Franciszek Saliński, Cezary Sztylc, Ksawier Szwajczewski, Wiktor Szypluk, Kacper Wójcik.
Opiekun: Tadeusz Wolak.

SP Chruściel: Wojciech Antonowicz, Hubert Antosik, Jakub Jarosz, Mychailo Khimich, Jakub Czyżewski, Oskar Mysłek, Emil Dietrych, Oliwier Hrydziuszko, Borys Pałyska, Tomasz Trzciński, Mateusz Jędryczka.
Opiekun: Piotr Kononowicz.

 


SP Lipowina

 


SP Chruściel

 

 

 


ZAREKLAMUJ SIĘ w gazecie powiatu braniewskiego
– "NOWINACH PÓŁNOCNYCH"

 

REKLAMA:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

Paweł Waszkiewicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe