Przewrócony ciągnik. 70-latek unieruchomiony był w kabinie [FILM 🎦 i ZDJĘCIA 📸]

  • 12.05.2022, 12:48 (aktualizacja 12.05.2022, 14:34)
  • Inf. prasowa KP PSP w Braniewie
Przewrócony ciągnik
loadingŁaduję odtwarzacz...
BIEDKOWO OSADA. W pobliżu Biedkowa Osady (gm. Frombork) doszło do groźnego wypadku. Przewrócony ciągnik zagrażał życiu starszego mężczyzny.

12 maja, około godziny 9:30 braniewscy strażacy otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu z udziałem ciągnika rolniczego. Do zdarzenia doszło w lesie, podczas zwożenia drzewna.

Ciągnik rolniczy przewrócił się na dach unieruchamiając w zgniecionej kabinie 70-letniego kierowcę. Aby wydobyć poszkodowanego strażacy musieli wykorzystać narzędzia hydrauliczne.

Poszkodowany z urazem kończyny dolnej został ewakuowany z przewróconego ciągnika a po udzieleniu pomocy medycznej przeniesiony kilkaset metrów do pojazdu ZRM. Przez kilkanaście minut strażacy, medycy i policjanci walczyli skutecznie o życie mężczyzny. Z urazem kończyny dolnej oraz głowy został przewieziony do szpitala. Na miejsce zdarzenia skierowano wszystkie służby ratownicze, które musiały kilkaset metrów przynosić sprzęt ratowniczy do miejsca wypadku. Dukty leśne skutecznie ograniczyły możliwość dojazdu pojazdów ratowniczych.

 

 


ZAREKLAMUJ SIĘ w gazecie powiatu braniewskiego
– "NOWINACH PÓŁNOCNYCH"

 

REKLAMA:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

Inf. prasowa KP PSP w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe