Uczeń w kryzysie – pomoc interdyscyplinarna

  • 09.05.2022, 16:32 (aktualizacja 09.05.2022, 16:34)
  • Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie
Uczeń w kryzysie – pomoc interdyscyplinarna © Starostwo Powiatowe w Braniewie
BRANIEWO. W Starostwie Powiatowym w Braniewie odbyła się konferencja pod tytułem „Uczeń w kryzysie – pomoc interdyscyplinarna”. Wydarzenie zorganizowane zostało przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Braniewie.

W konferencji uczestniczyli: wicestarosta braniewski Krzysztof Kowalski, radna Rady Powiatu Braniewskiego Małgorzata Wojtas, przedstawiciele szkół z powiatu braniewskiego, kuratorzy sądowi, pracownicy socjalni, asystenci rodzin oraz przedstawiciele rodzin zastępczych.

Celem konferencji było przybliżenie możliwości pomocy świadczonej przez poszczególne instytucje w powiecie braniewskim. Zaproszeni goście podzielili się doświadczeniami zdobytymi w codziennej pracy, a także przedstawili specyfikę pracy podejmowanej na rzecz uczniów i ich rodzin.

Konferencja została objęta honorowym patronatem Starosty Braniewskiego.

 

 

 


ZAREKLAMUJ SIĘ w gazecie powiatu braniewskiego
– "NOWINACH PÓŁNOCNYCH"

 

REKLAMA:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie

Zdjęcia (18)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe