Oczyszczalnia ścieków w Zagajach będzie jak nowa

  • 05.05.2022, 15:47 (aktualizacja 05.05.2022, 15:52)
  • Inf. prasowa UG w Lelkowie
Oczyszczalnia ścieków w Zagajach będzie jak nowa © Archiwum UG w Lelkowie Wójt Gminy Lelkowo Łukasz Skrzeszewski podpisał umowę z Adamem Szulczewskim, prezesem AdPoint Sp. z o. o na wykonanie inwestycji „Modernizacja infrastruktury wodno-kanalizacyjnej w Gminie Lelkowo w systemie zaprojektuj i wybuduj na modernizację oczyszczalni ścieków w miejscowości Zagaje”
ZAGAJE. W gminie Lelkowo wykonana zostanie inwestycja „Modernizacja infrastruktury wodno-kanalizacyjnej w Gminie Lelkowo w systemie zaprojektuj i wybuduj na modernizację oczyszczalni ścieków w miejscowości Zagaje”.

Zakres prac obejmuje modernizację bloku biologicznego oczyszczalni, kapitalny remont budynku technicznego wraz z jego wyposażeniem oraz zagospodarowanie terenu oczyszczalni.

Prace zgodnie z planem powinny zakończyć się do 30 listopada 2022 r.

— Całkowita wartość inwestycji związanej z modernizacją infrastruktury wodno-kanalizacyjnej w gminie Lelkowo to prawie 1,6 mln złotych, z czego 1,3 mln złotych pochodzi z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych, a pozostała kwota to pieniądze pochodzące z budżetu gminy — mówi wójt Gminy Lelkowo, Łukasz Skrzeszewski. — To początek inwestycji w gminne wodociągi, które zaplanowaliśmy na najbliższe lata.

 

 

 

 


ZAREKLAMUJ SIĘ w gazecie powiatu braniewskiego
– "NOWINACH PÓŁNOCNYCH"

 

REKLAMA:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

Inf. prasowa UG w Lelkowie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe