Trwa modernizacja siedziby starostwa

  • 05.05.2022, 14:33 (aktualizacja 05.05.2022, 14:36)
  • Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie
Trwa modernizacja siedziby starostwa © Starostwo Powiatowe w Braniewie Starosta braniewski Karol Motyka, wicestarosta Mirosław Kudliński z pracownikami Wydziału Komunikacji i Transportu w Braniewie
BRANIEWO. W budynku Starostwa Powiatowego w Braniewie trwają prace modernizacyjne. Budynek jest otwarty dla interesantów, pracownicy także pracują w normalnym trybie.

Prace remontowo-budowlane w ramach zadania pod nazwą „Modernizacja siedziby Starostwa Powiatowego w Braniewie II etap” – część 2” rozpoczęły się w styczniu tego roku. Ich zakończenie planowane jest najpóźniej w październiku 2022 r.

W ramach zadania na parterze, I piętrze, II piętrze, III piętrze i klatce schodowej głównej zostaną m.in. odnowione i pomalowane ściany i sufity, wymieniona zostanie część drzwi wraz z ościeżnicami, a na korytarzach zostaną położone nowe płytki z gresu antypoślizgowego wraz z cokolikiem.

Remont zakończył się już m.in. w pomieszczeniach Wydziału Komunikacji i Transportu.
— Dzięki przeprowadzonym pracom remontowym poprawił się komfort obsługi interesantów oraz warunki pracy pracowników — mówi wicestarosta braniewski Mirosław Kudliński.

Od 2 maja wznowiona została również bezpośrednia obsługa interesantów w wydziałach Starostwa Powiatowego.

 

 


ZAREKLAMUJ SIĘ w gazecie powiatu braniewskiego
– "NOWINACH PÓŁNOCNYCH"

 

REKLAMA:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

 

 

Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie

Zdjęcia (5)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
józek
józek 08.05.2022, 14:36
Wydział komunikacji jest najbardziej obleganą komórką w tym urzędzie i nie wiem czemu podczas remontu nie zdecydowano by umieści go na parterze a te komórki, które najmniej przyjmują interesantów przenieść na górę.
interesant
interesant 06.05.2022, 06:51
Dobrze by było jakby Panie z wydziału komunikacji przyśpieszyły tempo pracy, bo kolejka za drzwiami a one czekają jak interesant pójdzie i wróci z kasy a w tym czasie mogły by obsługiwać już następną osobę. W tym wydziale czas się zatrzymał na komunie, gdzie urzędnik jest PANEM.

Pozostałe