Wiceminister spotkał się z braniewskim starostą

  • 02.05.2022, 16:02
  • Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie
Wiceminister spotkał się z braniewskim starostą © Starostwo Powiatowe w Braniewie
BRANIEWO. Wiceminister Aktywów Państwowych i sekretarz Komitetu Ekonomicznego Rady Ministrów Andrzej Śliwka spotkał się ze starostą braniewskim Karolem Motyką.

Do spotkania doszło pod koniec kwietnia, w Starostwie Powiatowym w Braniewie. Uczestniczyli w nim również radna Powiatu Braniewskiego Katarzyna Maciejewska oraz radny Gminy Braniewo Dariusz Frąckiewicz.

Rozmawiano m.in. o planowanych inwestycjach i remontach w powiecie braniewskim oraz kwestiach związanych z handlem detalicznym na wsi. Minister Andrzej Śliwka opowiedział o nowo powstającym holdingu – Krajowej Grupie Spożywczej, w skład którego wchodzić będzie także spółka Elewarr. Ponadto minister zapewnił o wsparciu powiatu braniewskiego w jego rozwoju oraz pomoc w realizacji projektowanych przez Zarząd Powiatu przedsięwzięciach inwestycyjno-remontowych.

 

 

 


ZAREKLAMUJ SIĘ w gazecie powiatu braniewskiego
– "NOWINACH PÓŁNOCNYCH"

 

REKLAMA:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kain
kain 03.05.2022, 13:53
No to życzę powodzenia Panie Ministrze. Jak padną terminale przeładunkowe to Braniewo cofnie się do lat 90 tych. Niestety smutna ale prawdziwa, prawda.
Juzek przez u
Juzek przez u 03.05.2022, 19:28
W Braniewie zlikwidowano niegdyś Garbarnię, Budirol, Zastal, Browar plus inne socjalistyczne spółdzielnie – i jakoś miasto funkcjonowało. Obecnie wiele osób nie potrafi odnaleźć się na rynku pracy, bo – niestety – przyzwyczaili się w ostatnich latach do życia z przemytu i zasiłków. Tak, oni nie poradzą sobie.
mieszkanka
mieszkanka 03.05.2022, 19:13
Niestety świetność braniewa już dawno się skończyła i nie zapowiada się aby miała wrócić, szkoda tylko tych młodych ludzi , którzy muszą tu żyć

Pozostałe