Uchwalą statut centrum opiekuńczo-mieszkalnego

  • 29.04.2022, 06:48
  • Inf. prasowa UG w Płoskini
Uchwalą statut centrum opiekuńczo-mieszkalnego © UG w Płoskini
PŁOSKINIA. 29 kwietnia (piątek), o godz. 9:15, w sali widowiskowej Biblioteki Publicznej Gminy Płoskinia odbędzie się sesja Rady Gminy Płoskinia. Sesję będzie można śledzić na żywo (i także obejrzeć retransmisję) na Portalu Braniewo.

Proponowany porządek obrad:
1. Otwarcie i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przedstawienie porządku obrad.
3. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr XXVI/215/2021 Rady Gminy Płoskinia z dnia 28 grudnia 2021 roku w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Płoskinia na lata 2022-2032.
4. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmian w budżecie Gminy na 2022 rok.
5. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie uchylenia uchwały Nr XXXV/223/2014 Rady Gminy Płoskinia z dnia 13 marca 2014 r. w sprawie określenia jednostek budżetowych gromadzących dochody na wydzielonym rachunku bankowym, źródeł tych dochodów i ich przeznaczenia oraz sposobu i trybu sporządzania planu finansowego dochodów gromadzonych na wydzielonym rachunku i wydatków nimi finansowanych, dokonywania zmian w tym planie oraz ich zatwierdzania.
6. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie przyjęcia Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Płoskinia na lata 2022-2026.
7. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie utworzenia Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Płoskini oraz uchwalenia Statutu.
8. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie wyboru przedstawicieli do Rady Społecznej Gminnego Ośrodka Zdrowia w Płoskini.
9. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie powołania Rady Społecznej Gminnego Ośrodka Zdrowia w Płoskini.
10. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie ustalenia wysokości ekwiwalentu pieniężnego dla strażaków ratowników OSP.
11. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie przekazania środków finansowych na Fundusz Wsparcia Powiatowej Straży Pożarnej w Olsztynie z przeznaczeniem na dofinansowanie zakupu ciężkiego pojazdu ratowniczo-gaśniczego dla Komendy
Powiatowej Straży Pożarnej w Braniewie.
12. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie w drodze przetargu ograniczonego nieruchomości niezabudowanej wraz z ustanowieniem służebności przejścia i przejazdu dla każdorazowych właścicieli działek sąsiednich.
13. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na ustanowienie służebności przesyłu na nieruchomości stanowiącej własność Gminy Płoskinia na rzecz NEXERA Spółki z o. o. z siedzibą w Warszawie.
14. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
15. Interpelacje radnych i wolne wnioski.
16. Zakończenie obrad.

Projekty uchwał znajdują się na stronie BIP Urzędu Gminy Płoskinia w zakładce „Akty prawne”, „Projekty uchwał”, „Rok 2022”

 

 


ZAREKLAMUJ SIĘ w gazecie powiatu braniewskiego
– "NOWINACH PÓŁNOCNYCH"

 

REKLAMA:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

Inf. prasowa UG w Płoskini

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe