Wytną jedno, trzy posadzą

  • 28.04.2022, 16:18 (aktualizacja 28.04.2022, 16:18)
  • Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie
Wytną jedno, trzy posadzą © Starostwo Powiatowe w Braniewie
POWIAT BRANIEWSKI. Zarząd Powiatu Braniewskiego przeznaczył w budżecie pieniądze na kupno drzew do nasadzeń przy drogach powiatowych wraz z wytyczeniem granic pasa drogowego. Łączna wartość zadania to ponad 175 tys. złotych.

— Zgodnie z wymogami stawianymi przez Regionalną Dyrekcję Ochrony Środowiska za każde ścięte jedno drzewo zarządca drogi ma obowiązek nasadzić trzy nowe drzewa w pasie drogowym — mówi wicestarosta braniewski Mirosław Kudliński. — Zarząd Dróg Powiatowych w Braniewie, jako wykonujący czynności zarządcy, wznawia i określa również granice pasa drogowego. Jest to wymóg konieczny przy ubieganiu się o dofinansowanie inwestycji drogowych.

 

 


ZAREKLAMUJ SIĘ w gazecie powiatu braniewskiego
– "NOWINACH PÓŁNOCNYCH"

 

REKLAMA:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie

Zdjęcia (31)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe