Rada seniorów. Za nimi pierwsza kadencja

  • 14.03.2022, 18:42 (aktualizacja 14.03.2022, 18:44)
  • Inf. prasowa UG w Braniewie
Rada seniorów. Za nimi pierwsza kadencja © Archiwum UG w Braniewie
GMINA BRANIEWO. Rada Seniorów Gminy Braniewo podsumowała minioną – pierwszą – kadencję swojej działalności.

Rada Seniorów Gminy Braniewo powstała jako organ doradczy i konsultacyjny w celu pobudzania aktywności seniorów. Co prawda w realizacji wielu zadań przeszkodziła pandemia, ale parę ciekawych inicjatyw udało się zrealizować. Członkowie działali społecznie, by poprawić życie seniorów i ułatwić komunikację pomiędzy nimi a lokalnym samorządem.

Uroczyste spotkanie podsumowujące minioną kadencję było okazją do wręczenia podziękowań i symbolicznych kwiatków dla radnych pierwszej kadencji i przybyłych gości. Z zaproszenia skorzystali m.in. starosta Powiatu Braniewskiego Karol Motyka, reprezentant powiatu braniewskiego Społecznej Rady Seniorów Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Antoni Wąsowicz wraz z małżonką, przedstawiciele Miejskiej Rady Seniorów z Braniewa, przedstawiciel Fundacji Żółty Szalik z Fromborka Małgorzata Dębicka i przedstawiciele Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Braniewie.

Spotkanie odbyło się 11 marca, czyli w Dzień Sołtysa. A ponieważ na sali obecne były dwie panie sołtys – Eugenia Ochrin-Iwanowska (Sołectwo Krzewno) i Iwona Błażejewska (Sołectwo Lipowina) to wójt Gminy Braniewo Jakub Bornus wręczył im słodki upominek, dziękując za dotychczasową pracę na rzecz lokalnej społeczności.
 
Niebawem odbędzie się nabór na II kadencję.

 

 


ZAREKLAMUJ SIĘ w bezpłatnej gazecie,
w powiecie braniewskim!
Co miesiąc – 3.000 egzemplarzy!!!

 

INFO:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

Inf. prasowa UG w Braniewie

Zdjęcia (51)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe