Będą strzec granicy z obwodem kaliningradzkim

  • 14.03.2022, 16:39 (aktualizacja 14.03.2022, 16:40)
  • Inf. prasowa W-MOSG
Będą strzec granicy z obwodem kaliningradzkim © WMOSG
REGION. Pozytywnie zaliczyli postępowanie kwalifikacyjne i są już w szeregach Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej. Ślubowanie dwudziestu nowych strażników granicznych przyjął komendant W-MOSG gen. bryg. SG Robert Inglot.

Komendant podziękował nowym funkcjonariuszom, że jako miejsce służby wybrali W-MOSG. Podkreślił, że ten dzień jest ważnym krokiem w ich życiu. Zaznaczył, by każdy funkcjonariusz Straży Granicznej zawsze miał na względzie dobro obywatela i Państwa Polskiego.

Po szkoleniu nowi funkcjonariusze rozpoczną służbę na granicy polsko-rosyjskiej.

— Służba w SG to przede wszystkim stabilne zatrudnienie, dobra płaca i możliwość zdobywania nowych kwalifikacji — mówi mjr SG Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy Komendanta W-MOSG. — Funkcjonariusz SG na najniższym stanowisku służbowym w służbie stałej do 26 roku życia otrzymuje miesięczne wynagrodzenie blisko 4,9 tys. złotych na rękę, gdyż przysługuje mu zwolnienie od podatku od osób fizycznych.

Funkcjonariusz SG powyżej 26 roku życia otrzymuje miesięczne wynagrodzenie w wysokości ponad 4,4 tys. złotych na rękę.

Chcesz wiedzieć ile będziesz zarabiał, jak wygląda służba w tej formacji i procedura kwalifikacyjna oraz dlaczego warto zostać funkcjonariuszem Straży Granicznej? Odpowiedzi na te i inne pytania, znajdziesz na stronie Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej

 

 


ZAREKLAMUJ SIĘ w bezpłatnej gazecie,
w powiecie braniewskim!
Co miesiąc – 3.000 egzemplarzy!!!

 

INFO:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

Inf. prasowa W-MOSG

Zdjęcia (9)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
mnbr
mnbr 16.03.2022, 11:51
Powodzenia panowie

Pozostałe