Ciężarówka na granicy. Mogła być kradziona

  • 17.02.2022, 16:40
  • mjr SG Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy-koordynator WMOSG
Ciężarówka na granicy. Mogła być kradziona © WMOSG
GRZECHOTKI. Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Grzechotkach zatrzymali ciągnik siodłowy Volvo, którym chciał wyjechać z Polski mieszkaniec Kaliningradu. Szacunkowa wartość pojazdu to 60 tys. złotych.

16 lutego do odprawy granicznej stawił się 43-letni kierowca ciężarówki. W trakcie sprawdzania legalności pochodzenia auta, funkcjonariusze Straży Granicznej nabrali podejrzeń co do autentyczności oznaczeń identyfikacyjnych ciągnika siodłowego. Numer VIN został wykonany metodą odbiegającą od oryginału, a tabliczki znamionowe były podrobione.

Okazało się też, że pojazd nie pochodzi z 2006 roku, jak wynikało to z dokumentów, tylko jest 2 lata młodszy.

Volvo zostało zatrzymane, a dalsze czynności w sprawie prowadzą funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Grzechotkach.
 

 

 


REKLAMA?
Tylko w Nowinach Północnych!

WIĘCEJ:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

mjr SG Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy-koordynator WMOSG

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe