Zjechał z drogi i uderzył w drzewo

  • 09.02.2022, 11:45
  • Inf. prasowa KP PSP w Braniewie
Kierowca uderzył w drzewo
loadingŁaduję odtwarzacz...
SZALMIA. Kierujący Skodą Fabią z nieznanych przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Siła uderzenia była tak duża że z pojazdu wyrwało silnik.

Do wypadku doszło dzisiaj (w środę, 9 lutego), około godz. 8:00, w pobliżu Szalmi (gm. Płoskinia).

Kierujący samochodem z nieznanych przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Auto po odbiciu zablokowało ruch na drodze powiatowej. Siła uderzenia była tak duża, że z pojazdu wyrwało silnik.

Strażacy z wykorzystaniem zestawu narzędzi hydraulicznych wykonali dostęp do  poszkodowanego kierowcy, który był nieprzytomny i unieruchomiony w zniszczonym pojeździe. Po usunięciu boku auta ranny kierowca został ewakuowany i przeniesiony do zespołu ratownictwa medycznego. Poszkodowany po zabezpieczeniu medycznym został przewieziony do szpitala w Elblągu.

Na miejsce wypadku skierowano strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, strażaków ochotników z OSP Płoskinia, zespół ratownictwa medycznego oraz braniewskich policjantów, którzy wyjaśniają przyczyny zdarzenia.

 

 


REKLAMA?
Tylko w Nowinach Północnych!

WIĘCEJ:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

Inf. prasowa KP PSP w Braniewie

Zdjęcia (19)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe