Warsztaty dla rad seniorów

  • 31.01.2022, 13:17 (aktualizacja 31.01.2022, 13:31)
  • Inf. nadesłana
Warsztaty dla rad seniorów
BRANIEWO. Braniewski Inkubator NGO zaprasza chętnych na bezpłatne warsztaty w ramach projektu „biNGO Braniewski Inkubator NGO”.

Warsztat adresowany jest do członków Rad Seniorów z Braniewa oraz gmin powiatu braniewskiego. Uczestnicy warsztatu uzyskają odpowiedzi na pytania czy rady mogą korzystać ze środków publicznych, jeśli tak – to na jakie działania, gdzie składać wnioski.

Poruszony zostanie także temat diagnozy i problemów osób starszych: jak to zrobić, jakich użyć narzędzi i na jakie źródła się powoływać?

Warsztaty odbędą się już w ten piątek (4 lutego), o godz. 9:00, w siedzibie Centrum Edukacji ZDZ w Braniewie (ul. Morska 7).
Wiedzą podzieli się Wojciech Jankowski.
 

Zgłoszenia
tel.: 721 495 445
mail: [email protected]

 


 

 


REKLAMA?
Tylko w Nowinach Północnych!

WIĘCEJ:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

Inf. nadesłana

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe