Widoczne ślady ingerencji w tabliczkę

  • 31.01.2022, 12:17
  • mjr SG Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy-koordynator WMOSG
Widoczne ślady ingerencji w tabliczkę © WMOSG
GRZECHOTKI. Na drogowym przejściu granicznym w Grzechotkach, funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali naczepę o szacunkowej wartości 40 tys. złotych.

28 stycznia do odprawy granicznej na kierunku wyjazdowym z Polski stawił się samochodem ciężarowym wraz z naczepą 57-letni obywatel Macedonii.

W trakcie sprawdzania legalności pochodzenia pojazdu funkcjonariusz Straży Granicznej nabrał podejrzeń, co do oznaczeń identyfikacyjnych naczepy. Widoczne były ślady ingerencji w tabliczkę znamionową oraz pole numerowe VIN. Ponadto z dokumentów wynikało, że naczepa marki Ackermann pochodziła z 1998 roku, natomiast z weryfikacji podzespołów wynikało, że jest to naczepa marki Schmitz z 2004 roku.

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Grzechotkach naczepę o wartości 40 tys. złotych zatrzymali i prowadzą czynności wyjaśniające w tej sprawie.

 

 


REKLAMA?
Tylko w Nowinach Północnych!

WIĘCEJ:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

mjr SG Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy-koordynator WMOSG

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe