Ferie w Płoskini. Zajęcia wokalne, gra na gitarze i nie tylko

  • 26.01.2022, 16:12 (aktualizacja 26.01.2022, 16:12)
  • Inf. prasowa Biblioteki Publicznej Gminy Płoskinia
Ferie w Płoskini. Zajęcia wokalne, gra na gitarze i nie tylko © Biblioteka Publiczna Gminy Płoskinia Biblioteka w Płoskini tętni życiem; najmłodsi na pewno znajdą coś tu dla siebie i dobrze spędzą ferie
PŁOSKINIA. Biblioteka Publiczna Gminy Płoskinia zaprasza na zajęcia wokalne i gry na gitarze. To nie jedyne zajęcia i wydarzenia, jakie są organizowane w tej placówce. Zwłaszcza teraz – w ferie.

W czasie ferii zimowych Biblioteka wraz z Klubem Sportowym Dragons Płoskinia przygotowała ofertę zajęć dla dzieci z terenu gminy Płoskinia.

Oferta podzielona jest na dwa bloki zajęć, a w programie znajdują się  różnego rodzaju zajęcia na sali gimnastycznej i w bibliotece.
Zaplanowano m.in. warsztaty mydlarskie i decoupage. Natomiast w drugim tygodniu ferii (3 lutego) zaplanowano wyjazd na lodowisko do Elbląga.

Szczegółowe informacje na temat oferty Biblioteki Publicznej Gminy Płoskinia znajdują się na fanpage biblioteki na Facebooku, w Bibliotece, jak również można zadzwonić pod nr tel. 607 67 65 60.
E-mail kontaktowy: [email protected]

Biblioteka Publiczna Gminy Płoskinia otwarta jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:30-16:30, w soboty w godzinach 9:00-12:00.
— Serdecznie zapraszamy do korzystania z wypożyczalni i oferowanych zajęć — mówi Marta Wychowaniak, dyrektor Biblioteki.
 

Harmonogram spotkań – zajęcia wokalne i gry na gitarze

Zajęcia wokalne
17:30, środa – grupa początkująca młodsza.
Dzieci starsze – zajęcia ze śpiewu ustalane są bezpośrednio z instruktorem.

Gra na gitarze
16:30, czwartek – grupa początkująca młodsza do 10 lat.
17:00, czwartek – grupa początkująca starsza.

 

 

 


REKLAMA?
Tylko w Nowinach Północnych!

WIĘCEJ:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

Inf. prasowa Biblioteki Publicznej Gminy Płoskinia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe