Polski Ład. Spotkanie z samorządowcami

  • 25.01.2022, 17:51 (aktualizacja 25.01.2022, 20:15)
  • Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie
Polski Ład. Spotkanie z samorządowcami
POWIAT BRANIEWSKI. W Starostwie Powiatowym w Braniewie odbyło się spotkanie dotyczące drugiej i trzeciej edycji Rządowego Funduszu Polski Ład – Programu Inwestycji Strategicznych.

Spotkanie rozpoczął starosta braniewski Karol Motyka, który przywitał dyrektora ds. rozwoju relacji społecznych Banku Gospodarstwa Krajowego, Piotra Kujawę i samorządowców z powiatu braniewskiego.

Podczas spotkania dyrektor BGK przedstawił główne założenia Rządowego Funduszu Polski Ład – Programu Inwestycji Strategicznych.

Po przedstawieniu głównych założeń drugiej i trzeciej edycji (edycja trzecia – PGR) programu wywiązała się dyskusja. Prelegent odpowiadał na licznie zadawane pytania oraz udzielał stosownych wyjaśnień.

Celem Rządowego Funduszu Polski Ład – Program Inwestycji Strategicznych jest dofinansowanie projektów inwestycyjnych realizowanych przez gminy, powiaty i miasta lub ich związki w całej Polsce. Jednostki samorządu terytorialnego oraz związki jednostek samorządu terytorialnego mogą ubiegać się o bezzwrotne dofinansowanie realizowanych inwestycji. W kolejnym pilotażowym naborze wniosków wysokość dofinansowania zależy od obszaru inwestycji i wynosi od 80 do 95 procent wartości inwestycji.

 

 


REKLAMA?
Tylko w Nowinach Północnych!

WIĘCEJ:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie

Zdjęcia (19)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe