Wyjazdy świąteczne jako szalona alternatywa dla tradycyjnej Wigilii

  • 19.01.2022, 20:57 (aktualizacja 24.01.2022, 08:26)
  • Artykuł partnera
Wyjazdy świąteczne jako szalona alternatywa dla tradycyjnej Wigilii
Święta tuż tuż, a Ty pragniesz, żeby w tym roku wyglądały inaczej niż zwykle? Tradycyjne święta są piękne i magiczne. Zapach pierników rozchodzący się w domu, wspólne gotowanie barszczu przy kojących dźwiękach kolęd powoduje, że w sercu czujemy rozchodzące ciepło.

Święta są magicznym czasem szczególnie dla dzieci, które nie mogą się doczekać Świętego Mikołaja i zajęte są ubieraniem choinki, natomiast Ty przez przygotowywanie wszystkich 12 potraw marzysz o tym, żeby skończyły się one jak najszybciej? Kto bardziej jak nie Ty zasługuje, aby również poczuć magię świąt? Sprawdź jak możesz delikatnie zmienić tradycję.

Świąteczny wyjazd w góry, czyli w te święta zaznaj luksusu

Z pokolenia na pokolenie przekazywana jest tradycja jak spędzać święta. Kiedy byliśmy dziećmi z utęsknieniem odliczaliśmy dnia do świąt, w końcu to najbardziej magiczny czas w roku. A co teraz kiedy jesteśmy dorośli? Oczywiście perspektywa spędzania czasu z najbliższą rodziną przy delikatnie tlącym się kominku z cicho rozbrzmiewającymi kolędami jest piękna. Jednak obowiązki dnia codziennego w ciągu całego roku coraz częściej sprawiają, że w święta chcielibyśmy po prostu odpocząć. Właśnie dlatego święta spędzone pośród zaśnieżonych szczytów górskich są bardzo kuszącą opcją. Pamiętaj, że to przede wszystkim okazja do odpoczynku i naładowania baterii. Choć sklepy skutecznie nakręcają karuzelę szalonych zakupów, a my z łatwością jej ulegamy nie można zapomnieć o tym, że święta to coś więcej niż 12 potraw i mnóstwo prezentów pod choinką. Święta Bożego Narodzenia to czas wyciszenia i zatrzymania się na chwilę. Daj się ponieść świątecznemu szaleństwu i w tym roku wybierz świąteczny wyjazd, na którym możesz zaprosić swoich najbliższych.
 
Delikatna zmiana tradycji to niż złego! Poznaj zalety świątecznego wyjazdu

Zmieniający się klimat sprawia, że powoli zapominamy czym są białe święta, o których śpiewał Frank Sinatra. W górach króluje widok urokliwych domków, z grubą warstwą puszystego śnieg na dachu ozdobionym światełkami. Wybierając świąteczny wyjazd możesz zapomnieć o godzinach spędzonych przy kuchni. Podczas takiego wyjazdu to inni zajmą się Tobą, a Ty niczym za dawnych dziecięcych lat poczujesz magię świąt. Kto powiedział, że świąt nie można spędzać aktywnie? Do wyboru masz narty, piesze wycieczki w krainie śniegu, a może wojna na śnieżki z rodziną? Dalej masz wątpliwości? Martwisz się o ceny? Przygotowanie wszystkich potraw wyniesie Cię prawie tyle samo co wyjazd. Jeśli odpowiednio szybko się zdecydujesz znajdziesz oferty w przyzwoitych cenach. Na stronie hotelcrocus.pl możesz skorzystać z pakietu świątecznego. Przygotowany przez hotel program sprawi, że te święta wypełni jeszcze większa magia niż zawsze. Tradycje są piękne i jak najbardziej trzeba je pielęgnować ale nikt nie zakazał ich delikatnie zmieniać, w końcu żyjesz tylko raz. Pamiętaj, że nieważne gdzie i jak spędzasz święta, najważniejsze jest, aby być wtedy z najbliższymi.

Artykuł partnera

Podziel się:


Pozostałe