Wichura w regionie. Silny wiatr przewracał drzewa

  • 17.01.2022, 16:52 (aktualizacja 17.01.2022, 19:06)
  • Inf. prasowa KP PSP w Braniewie
Wichura w regionie. Silny wiatr przewracał drzewa © KP PSP w Braniewie
POWIAT BRANIEWSKI. Braniewscy strażacy odnotowali dzisiaj kilkadziesiąt zgłoszeń dotyczących skutków działania silnego wiatru.

W poniedziałek (17 stycznia) od godzin porannych służba dyżurna Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie odbierała zgłoszenia dotyczące połamanych konarów i  przewróconych drzew. W działaniach interwencyjnych uczestniczyli strażacy z PSP w Braniewie, Wojskowej Straży Pożarnej oraz strażacy ochotnicy z powiatu braniewskiego.

Dodatkowo strażacy oprócz usuwania skutków silnego wiatru interweniowali w zdarzeniach związanych z zabezpieczeniem uszkodzonych dachów w Pieniężnie, Braniewie i Krzewnie (gmina Braniewo). Skutki silnego wiatru widać również na linii brzegowej rzeki Pasłęki. Do koryta rzeki przewróciło się kilka drzew.

Skutki silnego wiatru będą usuwane jeszcze w najbliższych dniach. Ze względu na silny wiatr nie wszędzie można było wykorzystać podnośnik hydrauliczny lub autodrabinę.

 

 


ZAREKLAMUJ  SIĘ
w Nowinach Północnych!

WIĘCEJ:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

Inf. prasowa KP PSP w Braniewie

Zdjęcia (29)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe