Znęcał się nad bliską osobą

  • 17.01.2022, 19:18 (aktualizacja 17.01.2022, 19:19)
  • kom. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie
Znęcał się nad bliską osobą
BRANIEWO. Najbliższe trzy miesiące spędzi w więziennej celi zatrzymany przez policjantów 25-latek. Z ustaleń kryminalnych wynika, że podejrzany znęcał się fizycznie i psychicznie nad członkiem rodziny.

W zeszłym tygodniu policjanci zostali powiadomieni o agresywnym zachowaniu pewnego 25-latka. Z informacji funkcjonariuszy wynikało, że mężczyzna wszczynał awantury domowe, podczas których stosował przemoc fizyczną i psychiczną wobec członka rodziny [policjanci nie podają, o kogo chodzi – przyp. red.].

Policjanci wiedzieli, że jedynym sposobem na zapewnienie bezpieczeństwa domownikowi jest odizolowanie agresora. Tak też się stało 13 stycznia, gdy kryminalni doprowadzili podejrzanego do policyjnej celi.

Ze zgromadzonego przez funkcjonariuszy materiału dowodowego wynikało, że zatrzymany od czerwca 2021 roku znęcał się fizycznie i psychicznie nad osobą najbliższą. Policjanci wspólnie z prokuratorem wystąpili do sądu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie 25-latka. W sobotę (15 stycznia) zapadła decyzja, że mężczyzna najbliższe 3 miesiące spędzi w więzieniu.

Za przestępstwo znęcania się nad członkiem rodziny grozi mu kara nawet do 5 lat więzienia.

 

 


ZAREKLAMUJ  SIĘ
w Nowinach Północnych!

WIĘCEJ:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

kom. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe