Szkoła ku nowoczesności

  • 06.12.2021, 16:15
  • Inf. prasowa UG w Braniewie
Szkoła ku nowoczesności © Archiwum UG w Braniewie
GMINA BRANIEWO. „Nowoczesne Ścieżki Edukacji” – to projekt Gminy Braniewo dofinansowany przez Zarząd Województwa Warmińsko- Mazurskiego. W ramach projektu w Szkole Podstawowej im. Wincentego Witosa w Lipowinie i Szkole Filialnej w Szylenach, powstały nowoczesne pracownie językowe.

Klasy wyposażone zostały w stanowiska komputerowe dla uczniów i nauczyciela, a także interaktywne tablice z możliwością synchronizacji pracy z monitorami uczestników zajęć.

Nowe narzędzie służy nie tylko efektywności i podniesieniu jakości nauki, ale również kształtuje niezbędne we współczesnym świecie umiejętności uczenia się, przedsiębiorczości, krytycznego myślenia, kreatywności i innowacyjności. Pracownie umożliwiają naukę języka obcego na wysokim poziomie. Każde stanowisko dodatkowo wyposażone zostało w zestaw słuchawkowy, który ułatwia indywidualizację nauki, a także uatrakcyjnia sposób pracy zespołowej.

— Przed nauczycielami i uczniami otwierają się nowe możliwości edukacyjne — mówi Jakub Bornus, wójt Gminy Braniewo. — Z pewnością przyniesie to wymierne korzyści edukacyjne, wiele satysfakcji i radości z odkrywania nowych technologii. Nauczycielom i uczniom naszych placówek życzymy owocnej pracy w nowej przestrzeni!

 

 


ZAREKLAMUJ  SIĘ
w Nowinach Północnych!

WIĘCEJ:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

Inf. prasowa UG w Braniewie

Zdjęcia (11)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe