Wesprzyj dzieciaki wspólnie z żołnierzami

  • 02.12.2021, 18:13
  • Inf. prasowa 43blp w Braniewie
Wesprzyj dzieciaki wspólnie z żołnierzami © 43blp w Braniewie
REGION. Po raz kolejny żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej z 43 batalionu lekkiej piechoty w Braniewie organizują świąteczną zbiórkę dla dzieci z placówki „Mój Dom” w Ornecie.

Akcja MoroMikołaje odbywa się już po raz drugi. Do 20 grudnia każdy może wspomóc żołnierską zbiórkę i dołożyć swoją bożonarodzeniową cegiełkę.

Co będzie szczególnie mile widziane? Mogą to być słodycze, nowe gry, puzzle, zabawki edukacyjne czy środki higieny – oraz wszystko to, co może sprawić radość małym wychowankom „Mojego Domu”. Zebrane prezenty zostaną umieszczone w paczkach i przekazane 22 grudnia dzieciom z orneckiej placówki.

— MoroMikołaje to bezinteresowna, cykliczna potrzeba wsparcia dzieci i młodzieży, której celem jest przygotowanie i przekazanie paczek świątecznych i sprawienie uśmiechu na twarzy podopiecznych placówki „Mój Dom” — mówi kpr. Krzysztof Caban, koordynator zbiórki. — MoroMikołaje to nie tylko żołnierze braniewskiego batalionu, ale także ich rodziny, bliscy, przyjaciele, znajomi. Cieszy nas fakt, że odbiór akcji jest pozytywny i dociera ona do szerszej grupy darczyńców. Jest wiele różnych akcji, form i ruchów pomocy drugiemu człowiekowi i to jest piękne, zaś MoroMikołaje są jednym z nich. Nie ma nic piękniejszego jak radość dziecka. Wielkim czynem jest udział w akcji, bo sam jeden człowiek niewiele zdziała, ale jak będzie nas chociaż kilka osób to możemy wspólnie bardzo dużo. Zachęcam wszystkich do wsparcia naszego działania.

Każdy, kto chciałby wspomóc żołnierską zbiórkę, powinien skontaktować się z koordynującym akcję kpr. Krzysztofem Cabanem. Telefon: 668 914 257. Mail: [email protected]

 


 

 

 


ZAREKLAMUJ  SIĘ
w Nowinach Północnych!

WIĘCEJ:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

Inf. prasowa 43blp w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe