O zimowych niebezpieczeństwach z Polą i dzielnicowym

  • 30.11.2021, 15:16
  • kom. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie
O zimowych niebezpieczeństwach z Polą i dzielnicowym © KPP w Braniewie
BRANIEWO. Zima nadciąga wielkimi krokami. To doskonały czas, by przypomnieć dzieciom, jak niebezpieczny może być lód, który jest miejscem licznych zabaw o tej porze roku. Profilaktyczną przestrogę przygotowali dla najmłodszych Pola i braniewski dzielnicowy.

Dzielnicowi z terenu powiatu braniewskiego nie zwalniają tempa i wykorzystują każdy możliwy kanał komunikacji, by dotrzeć do najmłodszych. W dbaniu o bezpieczeństwo dzieci funkcjonariuszom pomaga jak zawsze Pola, fikcyjna bohaterka profilaktycznej książeczki.

Tematem spotkania online, które odbyło się w poniedziałek (29 listopada) były odpowiedzialne zabawy na lodzie. Zima nadciąga wielkimi krokami, dlatego tak ważnym jest, aby maluchy wiedziały, jakich zachowań się wystrzegać, by zabawy na świeżym powietrzu były przede wszystkim bezpieczne. Po drugiej stronie ekranu zasiedli pierwszoklasiści z braniewskiej Szkoły Podstawowej nr 5. Dzielnicowy – asp. szt. Marek Czyżów – uwrażliwiał także uczniów w kwestii ich praw i obowiązków jako uczestników ruchu drogowego.

 

 


ZAREKLAMUJ  SIĘ
w Nowinach Północnych!

WIĘCEJ:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

kom. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe