Ukradł portfel i groził pałką teleskopową

  • 29.11.2021, 19:15 (aktualizacja 29.11.2021, 22:38)
  • kom. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie
Ukradł portfel i groził pałką teleskopową
BRANIEWO. Trzy miesiące spędzi w więziennej celi 18-letni mieszkaniec powiatu braniewskiego. Kryminalni zatrzymali go zaledwie kilka godzin po tym, jak okradł swojego rówieśnika, grożąc mu przy tym pobiciem pałką teleskopową.

W zeszłym tygodniu do braniewskich policjantów zgłosił się 18-latek informując, że został okradziony. Z relacji zgłaszającego wynikało, że znany mu z widzenia mężczyzna zabrał jego portfel, grożąc mu przy tym pobiciem. Co więcej, sprawca groził także pokrzywdzonemu, jeśli ten zdecyduje się powiadomić o zdarzeniu policjantów.

Funkcjonariusze wiedzieli, że jedynie odizolowanie podejrzanego zapewni bezpieczeństwo młodemu mężczyźnie. Tak też się stało. Zaledwie kilka godzin po zgłoszeniu policjanci zatrzymali 18-letniego mieszkańca powiatu braniewskiego. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego podejrzany usłyszał dwa zarzuty – rozboju oraz groźby bezprawnej wobec świadka.

Kryminalni wspólnie z prokuratorem wystąpili do sądu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie 18-latka. W piątek (26 listopada) zapadła decyzja, że najbliższe miesiące zatrzymany spędzi w więziennej celi. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet do 12 lat więzienia.

 

 


ZAREKLAMUJ  SIĘ
w Nowinach Północnych!

WIĘCEJ:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

kom. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Anonim
Anonim 30.11.2021, 00:01
Masakra co się dzieje...
obywatel
obywatel 29.11.2021, 23:17
potologia on tour

Pozostałe