Dyrektor więzienia z medalem

  • 09.06.2016, 19:00
  • Inf. prasowa ZK w Braniewie
Dyrektor więzienia z medalem plut. Tomasz Denis
Mjr Jarosław Witek, dyrektor Zakładu Karnego w Braniewie, otrzymał srebrny medal za zasługi dla Straży Granicznej. Medal nadał minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Błaszczak.

O wyróżnienie dyrektora braniewskiego ZK wnioskowali komendanci placówek Straży Granicznej w Braniewie i Grzechotkach — w podzięce za dotychczasową współpracę w zakresie realizacji wspólnych szkoleń i ćwiczeń funkcjonariuszy Służby Więziennej i Straży Granicznej.

Odznaczenie zostało odebrane przez dyrektora osobiście w Kętrzynie, podczas zorganizowanych przez Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej uroczystości z okazji Święta Straży Granicznej.

Medal wręczył marszałek województwa warmińsko-mazurskiego Gustaw Marek Brzezin.

por. Mariusz Pińkowski

 

 

Inf. prasowa ZK w Braniewie

Zdjęcia (4)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Braniewo
Braniewo 11.06.2016, 09:51
To jest medal za zaslugi nie za wspolprace
Braniewiak
Braniewiak 10.06.2016, 13:46
Napiszcie co to za zasługi
Braniewianin
Braniewianin 10.06.2016, 13:51
"za dotychczasową współpracę w zakresie realizacji wspólnych szkoleń i ćwiczeń funkcjonariuszy Służby Więziennej i Straży Granicznej"

Pozostałe