Wpadł na stacji benzynowej

  • 12.11.2021, 15:42
  • kom. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie
Wpadł na stacji benzynowej
BRANIEWO. Najbliższe lata spędzi w więziennej celi 32-letni mieszkaniec powiatu braniewskiego. Mężczyzna był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia, a dodatkowo wydano za nim także list gończy. Podejrzany wpadł w ręce kryminalnych, gdy tankował paliwo na stacji. W chwili zatrzymania miał przy sobie amfetaminę.

Codzienna policyjna służba ukierunkowana jest nie tylko na przeprowadzanie interwencji, ale również poszukiwanie i zatrzymywanie tych osób, które celem uniknięcia zasądzonej kary ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości. Funkcjonariusze sprawdzają dokładnie wszystkie miejsca, w których mogą przebywać poszukiwani. Tak było i tym razem.

We wtorek (9 listopada) kryminalni ustalili, że na jednej z miejscowych stacji paliw może przebywać poszukiwany 32-latek. Policjanci przystąpili więc do działania i chwilę później zatrzymali mężczyznę.

Zgodnie z decyzją sądu 32-latek za popełnione przestępstwa, w tym m.in. za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz przestępstwo narkotykowe powinien spędzić w więziennej celi najbliższe lata. Nie były to jednak jedyne przewinienia mężczyzny. Zanim funkcjonariusze doprowadzili poszukiwanego do aresztu śledczego – przedstawili mu kolejne zarzuty. Tym razem 32-latek dodatkowo będzie musiał odpowiedzieć za posiadanie zabronionych substancji oraz zlekceważenie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.

 

 


Jesienna PROMOCJA na REKLAMĘ
w Nowinach Północnych!

WIĘCEJ:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

kom. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe