Dofinansowali zakup nowych wozów strażackich

  • 10.11.2021, 17:30 (aktualizacja 10.11.2021, 17:33)
  • Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie
Dofinansowali zakup nowych wozów strażackich © Starostwo Powiatowe w Braniewie
POWIAT BRANIEWSKI. W Starostwie Powiatowym w Braniewie podpisano porozumienie w sprawie przekazania 100 tys. złotych przez Powiat Braniewski dla Wojewódzkiego Funduszu Wsparcia Państwowej Straży Pożarnej.

Porozumienia w imieniu Zarządu Powiatu Braniewskiego podpisali starosta Karol Motyka i wicestarosta Mirosław Kudliński, a w imieniu Skarbu Państwa – nadbryg. Tomasz Komoszyński, warmińsko-mazurski komendant wojewódzki PSP.

Na ich mocy Powiat Braniewski przekaże 50 tys. złotych na realizację zadania „Zakup samochodów ratowniczo-gaśniczych dla PSP z terenu Województwa Warmińsko-Mazurskiego” i kolejne 50 tys. złotych na realizację zadania „ Zakup ciężkiego pojazdu ratowniczo-gaśniczego dla Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Braniewie”.

Przy podpisywaniu porozumień obecny był bryg. Ireneusz Ścibiorek, komendant Komendy Powiatowej PSP w Braniewie i Tomasz Sielicki, burmistrz Braniewa.

Dzięki przekazanym pieniądzom Straż Pożarna wzbogaci się o nowoczesne samochody ratowniczo-gaśnicze. Zaś wymiana sprzętu w PSP pozwali doposażyć jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych w gminach powiatu braniewskiego.

 

 


Jesienna PROMOCJA na REKLAMĘ
w Nowinach Północnych!

WIĘCEJ:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie

Zdjęcia (5)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 10.11.2021, 18:04
Fajne zdjęcia wiszą na fotografii nr 5, Duda i Kaczyński...

Pozostałe