Akcja „Znicz”. Na cmentarz dojedź autobusem (rozkład jazdy)

  • 29.10.2021, 16:14 (aktualizacja 02.11.2021, 15:42)
  • kom. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie
Akcja „Znicz”. Na cmentarz dojedź autobusem (rozkład jazdy) © KPP w Braniewie
BRANIEWO. Dzień Wszystkich Świętych to czas wzmożonego ruchu na drogach. Policjanci apelują o dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze i o zachowanie szczególnej ostrożności. Od 31 października do 2 listopada wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu na terenie Braniewa. A na cmentarze będzie można dojechać autobusem.

Już dzisiaj (29 października) policjanci rozpoczęli akcję „Znicz 2021”. Patrole policjantów można będzie spotkać w pobliżu cmentarzy. Policjanci szczególną uwagę skierują m.in. na stan trzeźwości kierujących, stan techniczny pojazdów i prędkość z jaką poruszają się po drogach.

Policjanci cały czas apelują o dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze i o zachowanie szczególnej ostrożności. Apelują również do pieszych, aby poruszając się po zmroku używali elementów odblaskowych.

Kierowcy muszą przygotować się na zmianę organizacji ruchu na terenie Braniewa. Zmiany wprowadzone zostaną 31 października,1 oraz 2 listopada i będą dotyczyć dwóch ulic, przy których znajdują się cmentarze – Olsztyńskiej oraz Morskiej.

Od 31 października do 2 listopada na ulicy Olsztyńskiej, po jej lewej stronie (patrząc w kierunku Płoskini) obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania się (pozostawiony pojazd zostanie usunięty na koszt właściciela).

1 listopada ul. Morska wyłączona będzie z ruchu kołowego od ulicy PCK do skrzyżowania z ulicą Wileńską. Wjazd na tę ulicę przewidziany jest jedynie dla mieszkańców, pojazdów komunikacji miejskiej oraz osób niepełnosprawnych.

 Jesienna PROMOCJA na REKLAMĘ
w Nowinach Północnych!

WIĘCEJ:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

kom. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe