Pięściarki i pięściarze na Mistrzostwach Polski

  • 25.10.2021, 19:16
  • Inf. prasowa MOS Zatoka
Pięściarki i pięściarze na Mistrzostwach Polski © MOS Zatoka Braniewo
BRANIEWO. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w boksie w roku 2021. Złote i brązowe medale dla zawodniczek i zawodników z Braniewa.

W dniach od 11 do 16 października w Wałczu odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w boksie.
Miejski Ośrodek Sportu „Zatoka” w Braniewie wystawił dwie zawodniczki: Zuzannę Kubicką (waga 51 kg) i Anastazję Michałek (waga 60 kg).
Po kilku bardzo udanych walkach dziewczyny przez krew i pot wywalczyły dwa brązowe medale.

Podsumowując całe Mistrzostwa Polski w roku 2021 na pięć wystawionych zawodniczek i zawodników, reprezentanci MOS zdobyli pięć medali: dwa złote medale (w Jedwabnie) – młodziczki Natalia Nosek (51 kg) i Ewelina Świderska (70 kg), dwa brązowe medale (zdobyte w Wałczu) – młodzieżowcy Zuzanna Kubicka (51 kg) i Anastazja Michałek (60 kg), brązowy medal (w Spale) – kadetka Wiktoria Ciećwierz (70 kg) i dwa piąte miejsca (Jedwabno) – młodzicy Mateusz Leszczyński (68 kg) i Michał Popiel (63 kg).

MOS „Zatoka” w Braniewie i trener Roman Kruszyński zapraszają na bezpłatne treningi bokserskie, od poniedziałku do piątku, w Szkole Podstawowej nr 5, o godz. 17:00.

 

 

 


Jesienna PROMOCJA na REKLAMĘ
w Nowinach Północnych!

WIĘCEJ:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

Inf. prasowa MOS Zatoka

Zdjęcia (6)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe