Stary ogólniak z nowymi klasopracowniami

  • 21.10.2021, 15:44
  • Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie
Stary ogólniak z nowymi klasopracowniami © Starostwo Powiatowe w Braniewie
BRANIEWO. W Liceum Ogólnokształcącym im Feliksa Nowowiejskiego w Braniewie przeprowadzono gruntowny remont trzech sal na poddaszu, które zaadaptowano na klasopracownie.

Prace dotyczyły generalnej modernizacji: docieplenia poddasza, wstawienia okien dachowych, podwieszenia sufitów, wymiany podłóg, wymiany instalacji elektrycznej oraz dociągnięcia instalacji ciepłowniczej.

— Wyremontowane klasy posłużą jako pracownie języka polskiego, biologii i informatyki — mówi Krzysztof Kowalski, wicestarosta braniewski.Koszt pierwszego etapu wyniósł 427 tys. złotych. Inwestycja w całości została zrealizowana z pieniędzy z budżetu Powiatu Braniewskiego.

 

 


Jesienna PROMOCJA na REKLAMĘ
w Nowinach Północnych!

WIĘCEJ:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie

Zdjęcia (4)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe