Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

De Reiger, Słodkie Sny i Mundurowi z kompletami zwycięstw

BRANIEWO. Czwarta kolejka Braniewskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej przyniosła zwycięstwa drużynom De Reiger, Słodkie Sny i Mundurowym. Kolejnej porażki doznała drużyna Oldboys Braniewo, która uległa młodzieży z Jogo Bonito aż 0:5

Autor: © BALPN Team

W pierwszym spotkaniu Warmii z Mundurowymi nie było niespodzianki. Co prawda Warmia już w 15 sekundzie miała czystą okazję do strzelenie bramki, ale praktycznie było to wszystko na co było stać tą drużynę. Zdecydowanie w meczu przewagę mieli Mundurowi. Grali mądrą piłkę, stwarzali wiele okazji bramkowych i gdyby mieli lepiej nastawiony celownik mecz mógł zakończyć się ich większą wygraną niż 7:0.

Kolejnej porażki doznała drużyna Oldboys Braniewo, która uległa młodzieży z Jogo Bonito aż 0:5. Fakt, Oldboysi grali w całym spotkaniu w okrojonym składzie, ale stworzyli kilka okazji, które powinni zamienić na bramki. Młodzież przez całe spotkanie grała swoje, co prawda w pierwszej połowie nie udało im się strzelić bramki, ale druga połowa była zdecydowanie lepsza w ich wykonaniu co pozwoliło odnieść pewne zwycięstwo.

Miłą niespodziankę sprawili sobie zawodnicy Granicy Zagaje, którzy nie byli faworytem w spotkaniu z FC 2020. W spotkaniu dużo było indywidualnych pojedynków, fauli i niepotrzebnego przetrzymywania piłki, a sytuacji bramkowych takich czysto strzeleckich jak na lekarstwo, dlatego spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Sporo emocji wzbudził pojedynek Talent Team z Apartamentem. Wydawało się, że Talent Team odniesie kolejne ligowe zwycięstwo, ale tym razem tak nie było. To był mecz walki od początku do końca. Pierwsze 7 minut gry dyktowała drużyna Apartamentu. Mecz od początku do samego końca stał na wysokim poziomie. Emocji nie brakowało. Zespół Piotra Łomnickiego wykorzystał jedną z kontr i zasłużenie wygrał 1:0.

W czwartym meczu kolejki drużyna De Reiger wygrała walkowerem 5:0 z FC Inazuma z Elbląga.

W ostatnim spotkaniu tej kolejki młody zespół Benfici Klisino zmierzył się ze Słodkimi Snami. Od początku spotkania przewagę miały Słodkie Sny i z każdą minutą ona wzrastała dlatego wynik mógł być tylko jeden. Słodkie Sny odniosły zasłużone i pewne zwycięstwo 6:0.

Już dzisiaj 5 kolejka BALPN. Mecze rozgrywane będą na Orliku „Zatoki” od godziny 17:00.