Skazany za podrzucenie szczeniaków. Psy nie przeżyły

  • 19.10.2021, 09:18 (aktualizacja 19.10.2021, 09:20)
  • Inf. prasowa OTOZ Animals w Braniewie
Skazany za podrzucenie szczeniaków. Psy nie przeżyły
BRANIEWO. W Sądzie Rejonowym w Braniewie zapadł wyrok skazujący za znęcanie się nad zwierzętami – informuje braniewski OTOZ Animals.

Skazany to mężczyzna, który w marcu tego roku podrzucił na teren byłego ZOO w Braniewie sześć jednodniowych szczeniąt. Szczeniaki pochodziły z miotu suczki należącej do jego żony. Zwierzęta – co było do przewidzenia – nie przeżyły.

— Sąd wymierzył mężczyźnie karę 8 miesięcy ograniczenia wolności polegającą na obowiązku wykonywania nieodpłatnej, kontrolowanej pracy na cele społeczne w wymiarze 30 godzin w stosunku miesięcznym — mówi Monika Hyńko, inspektor OTOZ Animals w Braniewie. — Orzeczono także wobec oskarżonego nawiązkę w wysokości 1 tys. złotych na rzecz OTOZ Animals Inspektorat w Braniewie.

 

 

 


Jesienna PROMOCJA na REKLAMĘ
w Nowinach Północnych!

WIĘCEJ:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

Inf. prasowa OTOZ Animals w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe