Inauguracja Roku Kulturalnego

  • 17.10.2021, 18:54 (aktualizacja 17.10.2021, 19:13)
  • Inf. prasowa BCK
Inauguracja Roku Kulturalnego
BRANIEWO. 22 października (piątek) w Braniewskim Centrum Kultury odbędzie się Inauguracja Roku Kulturalnego. Początek wydarzenia o godz. 17:00.

Inauguracja Roku Kulturalnego jest jednym z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu BCK. Uroczyście rozpoczyna kolejny sezon kulturalny, podsumowuje mijający oraz pozwala w sposób specjalny wyróżnić tych, którzy aktywnie włączyli się w budowanie życia kulturalnego Braniewa.

W programie między innymi:
- Prezentacje sekcji Braniewskiego Centrum Kultury.
- Wernisaż wystawy Jacka Sztorca „Wnętrza Krajobrazu” z okazji 45-lecia pracy twórczej.
- Koncert Natalii Bożewicz & Akade Trio. Podczas występu, zaprezentują repertuar polski, jak i zagraniczny z podgatunków jazzu i popu. Nie zabraknie utworów takich jak „Kasztany”, „Autumn Leaves”, czy „All of me”
- Wystawa z okazji 220. rocznicy śmierci Ignacego Krasickiego (w ciągu dnia dostępna dla zwiedzających w Muzeum Ziemi Braniewskiej).

Wstęp na inaugurację jest bezpłatny. Liczba miejsc będzie ograniczona, dostosowana do aktualnych wytycznych do organizacji imprez w czasie pandemii Covid-19.
 


 

 

 


Jesienna PROMOCJA na REKLAMĘ
w Nowinach Północnych!

WIĘCEJ:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

Inf. prasowa BCK

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
rodzic
rodzic 26.10.2021, 22:23
Trochę się zawiodłam zachowaniem pewnej pani instruktor w stosunku do kolegi z pracy podczas próby przed inauguracją i to w obecności wielu rodziców. Mam obawy aby taka osoba zajmowała się moimi dziećmi.

Pozostałe