„Hej, od Krakowa jadę!”. Spotkanie Klubu Podróżnika

  • 17.10.2021, 15:45 (aktualizacja 17.10.2021, 15:50)
  • Inf. prasowa MBP w Braniewie
„Hej, od Krakowa jadę!”. Spotkanie Klubu Podróżnika
BRANIEWO. Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie zaprasza we wtorek, 19 października, o godz. 17.00 na spotkanie Klubu Podróżnika pod hasłem: „Hej, od Krakowa jadę!”. Gośćmi będą Halina i Andrzej Białeccy.

Halina i Andrzej Białeccy pochodzą z Bartoszyc. Gościli w MBP już kilka razy. Byli gośćmi podczas spotkań „Sercu bliski Beskid Niski”, „Białoruś oczami turysty” i „ Hej Bieszczady, Hej Bieszczady...”.

Spotkania Klubu Podróżnika  skupiają  wokół idei podróży ludzi, którzy odwiedzili ciekawe miejsca, snują plany podróżnicze lub po prostu marzą o poznawaniu świata. Stanowią  doskonałą okazję do zdobycia z „pierwszej ręki” praktycznych wskazówek, przydatnych w podróży po danym kraju, mieście czy regionie.
 


 

 


Jesienna PROMOCJA na REKLAMĘ
w Nowinach Północnych!

WIĘCEJ:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

Inf. prasowa MBP w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe