Strażackie ćwiczenia na terminalu przeładunku gazu

  • 12.10.2021, 19:00
  • Inf. prasowa KP PSP w Braniewie
Strażackie ćwiczenia na terminalu przeładunku gazu © KP PSP w Braniewie
BRANIEWO. W środę (13 października) na terenie terminalu przeładunkowego „Glob-Terninal” Sp. z o.o. w Braniewie przy ulicy Olsztyńskiej 5 odbędą się ćwiczenia doskonalące działania ratownicze straży pożarnej pod kryptonimem „GLOB 2021”.

Ćwiczenia praktyczne przeprowadzone zostaną w warunkach rzeczywistych, w związku z tym strażacy zwracają się do mieszkańców Braniewa, jak również do pracowników podmiotów mających swoje siedziby w bezpośrednim sąsiedztwie terminala gazowego o zachowanie spokoju i o wyrozumiałość.

Ćwiczenia realizowane będą w godzinach od 9:45 do 11:45. Wokół terminala mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w ruchu na drodze powiatowej. Oprócz zasobów ratowniczych powiatu braniewskiego w ćwiczeniach uczestniczyć będzie również Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Chemiczno-Ekologicznego.

Głównym celem ćwiczeń jest przećwiczenie reagowania w przypadku powstania awarii przemysłowej.

 

 


ZAREKLAMUJ  SIĘ
w Nowinach Północnych!

KONTAKT:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

Inf. prasowa KP PSP w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe