Sylwester w hotelu, czyli komfort i dobra zabawa!

  • 10.10.2021, 11:40
  • Materiał zewnętrzny
Sylwester w hotelu, czyli komfort i dobra zabawa!
Sylwester to ten dzień w roku, w którym wszyscy starają się zapomnieć o problemach i obowiązkach, a skupiają się raczej na tym by dobrze się bawić i poczuć chociaż odrobinę relaksu. Jednak każdego roku pojawia się dylemat gdzie udać się na zabawę sylwestrową.

Opcji jest przecież wiele i każda czymś kusi. My jednak proponujemy dziś przyjrzeć się imprezie sylwestrowej w hotelu, ale nie zwykłym hotelu a w najprawdziwszym zamku!

 

Bal sylwestrowy w zamku!

Tak naprawdę to zamiast używać określeń impreza czy też zabawa, powinniśmy nazwa sprawę po imieniu. Dziś chcemy kupić się na prawdziwym balu sylwestrowym, bo właśnie tak powinno się nazywać spędzanie przełomu roku w zamku, w którym balowali niegdyś rycerze, hetmanowie, starości a nawet królowie!

Co zatem oferuje nam sylwester w hotelu o jakim wspominamy? Przede wszystkim chodzi o naprawdę niezapomnianą noc, podszytą historycznymi murami, które pamiętają wydarzenia takie jak chociażby turnieje rycerskie.

Jednak obecnie hotele oferują także wszystko to, bez czego obecnie nie da się wyobrazić sobie relaksu i wypoczynku. Noc sylwestrowa to niezapomniany bal, ze świetną, tradycyjną kuchnią i odpowiednią muzyką. Jednak dzień po tej cudownej zabawie, każdy z nas chciałby poczuć się trochę jak prawdziwa szlachta i czuć się rozpieszczanym. Hotel umieszczony w Zamku Gniew daje nam taką możliwość. Po całonocnej zabawie możemy wypocząć i zregenerować siły w SPA, które oferuje nam najróżniejsze zabiegi, albo skorzystać z basenu i innych atrakcji tego typu, np. jacuzzi. Zgodzimy się chyba, że to idealne połączenie, które każdemu z nas sprawi dużo przyjemności!

 

Wykwintne menu jak na zamek przystało!

Wróćmy jednak do samego balu. Hotel na sylwestra, taki jak Hotel Zamek Gniew oferuje nie tylko piękne apartamenty i inne udogodnienia. Zakwaterowanie godne królów to także nie wszystko czego możemy tam zakosztować. Otóż na Balu Sylwestrowym na stołach pojawią się wyśmienite rzeczy.

Soki owocowe, przeróżne napoje, dania kuchni nowoczesnej oraz tradycyjnej. Przykładem niech będzie świetnie przyrządzona dziczyzna z pobliskich lasów oraz cała gama wyrobów wędliniarskich przygotowywanych na miejscu w całkowicie naturalny sposób. Oczywiście wiele smakołyków znajda dla siebie także Ci, którzy mięsa nie jedzą.

 

Już dziś przygotowano specjalną ofertę dla Ciebie!

To wszystko o czym wspominamy można zarezerwować już dzisiaj! Hotel Zamek Gniew przygotował specjalną ofertę dla wszystkich, którzy chcą skorzystać z nietypowego, zamkowego Balu Sylwestrowego.

Jeśli więc chcesz poczuć się wyjątkowo zajrzyj na stronę https://www.zamek-gniew.pl/blog/hotel-na-sylwestra. Sylwester w hotelu to bez wątpienia coś co będziesz pamiętać na długie lata! Chyba, że za rok, jako hotel na sylwestra, także wybierzesz Hotel Zamek Gniew!

 

Materiał zewnętrzny

Podziel się:


Pozostałe