Jak wybrać właściwą suchą karmę dla psa?

  • 09.10.2021, 19:06 (aktualizacja 09.10.2021, 19:08)
  • Materiał zewnętrzny
Jak wybrać właściwą suchą karmę dla psa?
Wybór pokarmu dla ukochanego psa to nie lada wyzwanie jeśli chcesz prawidłowo zatroszczyć się o swojego pupila. Karma sucha to z pewnością jeden z najczęstszych wyborów opiekunów, jednak na rynku możesz znaleźć wiele marek, które mimo wysokiej ceny, nie zawierają w swoich produktów naturalnych i zdrowych składników dla Twojego czworonożnego przyjaciela.

Jedzenie dla psa musi posiadać odpowiednie skład karmy, pamiętając o tym, że każdy z nich może mieć zupełnie inne potrzeby, dlatego, aby uzyskać najwięcej informacji o żywieniu Twojego pupila, powinieneś skonsultować się z lekarzem weterynarii.

Idealna karma sucha dla Twojego psa!

Sucha karma reklamowana w telewizji nie zawsze będzie najlepszym wyborem, ponieważ może to być produkt wysoko przetworzony, świadczy o tym długi termin spożycia, który niestety w przypadku odżywczego jedzenia dla zwierząt, nie jest korzystny. Na naszej stronie https://piesotto.pl/ możesz stworzyć spersonalizowany zestaw dań dla Twojego psa, który sprawi, że pupil będzie tryskał energią, jego skóra i sierść będą delikatne jak jedwab, a problemy gastryczne odejdą w zapomnienie! Sami dokładnie przygotowujemy gotowane jedzenie dla pupila w prawdziwej kuchni, dbając o prawidłowe proporcje oraz dokładne przygotowanie. W ofercie posiadamy zestawy dla psów dorosłych oraz szczeniąt, ponieważ wiemy, że pupile na różnym etapie rozwoju, mają też inne potrzeby.

Składniki odżywcze i witaminy nawet dla najbardziej wymagających pupili

Konserwanty i wypełniacze to bardzo niebezpieczne składniki zarówno dla ludzi jak i zwierząt. Często prowadzą one do otyłości, cukrzycy lub różnego rodzaju alergii. Przez nie Twój pies może czuć się ociężały i mniej skłonny do zabaw, dlatego dobór prawidłowej diety jest kluczowy, aby Twój czworonożny przyjaciel był zdrowy i pełen życia. Dzięki krótkiej ankiecie na naszej stronie będziemy mogli obliczyć idealny współczynnik kaloryczny, który powinno przyjmować Twoje zwierze, oczywiście zostawiając miejsce na parę smakołyków w ciągu dnia! Takie zapotrzebowanie zdecydowanie różni się przy psach małych a dużych. Ważna jest również poziom aktywności oraz sylwetka, dzięki tym informacjom możemy przygotować suchą karmę spełniająca specjalne wymagania Twojego psa.

Pokarm dla psa to jeden z najważniejszych czynników zdrowia Twojego pupila, dlatego nie warto oszczędzać lub wybierać tylko te wysoko reklamowane produkty. Źle dobrana gotowa karma ze sklepu może doprowadzić do poważnych problemów u zwierzaka. U nas kupisz wysoko wartościowe dania w bardzo korzystnych cenach! Twój pies z pewnością doceni Twoją troskę i odwdzięczy się wielogodzinnymi pieszczotami i zabawą. Najlepsza sucha karma z naszego sklepu ucieszy każdego futrzastego przyjaciela!

Materiał zewnętrzny

Podziel się:


Pozostałe