Straż Pożarna. Nowy zastępca komendanta

  • 04.10.2021, 16:00
  • Inf. prasowa KP PSP w Braniewie
Straż Pożarna. Nowy zastępca komendanta © KP PSP w Braniewie
BRANIEWO. Bryg. Jarosław Skalski został pełniącym obowiązki zastępcy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie.

Na mocy decyzji nadbryg. Tomasza Komoszyńskiego, warmińsko-mazurskiego komendanta wojewódzkiego PSP, z dniem 1 października bryg. Jarosławowi Skalskiemu (dotychczasowemu zastępcy naczelnika wydziału operacyjnego Komendy Wojewódzkiej PSP w Olsztynie) powierzone zostały obowiązki zastępcy komendanta powiatowego PSP w Braniewie.

30 września, w sali konferencyjnej komendy wojewódzkiej PSP w Olsztynie, odbyła się uroczysta zbiórka z okazji powierzenia obowiązków zastępcy komendanta powiatowego PSP w Braniewie oraz zmiany miejsca pełnienia służby funkcjonariuszy komendy wojewódzkiej.

 

 

 


ZAREKLAMUJ  SIĘ
w Nowinach Północnych!

KONTAKT:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

Inf. prasowa KP PSP w Braniewie

Zdjęcia (3)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe