Z komputerem mi po drodze

  • 28.09.2021, 11:10
  • Inf. prasowa MBP w Braniewie
Z komputerem mi po drodze
BRANIEWO. Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie zaprasza osoby powyżej 50 roku życia na bezpłatny kurs z zakresu obsługi komputera i internetu.

Głównym celem szkolenia jest doskonalenie umiejętności korzystania z komputera i internetu oraz przełamanie lęku i barier związanych z ich użytkowaniem. Podczas kursu, poza podstawowymi informacjami, dotyczącymi budowy i działania komputera, uczestnicy poznają zasady funkcjonowania internetu, poczty elektronicznej i edytora tekstu oraz nauczą się korzystać z multimediów i serwisów społecznościowych.
Długość kursu będzie dostosowana do oczekiwań uczestników kursu.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego obowiązują zapisy! Zapisu na warsztaty można dokonać osobiście w Czytelni dla Dorosłych MBP w Braniewie, telefonicznie: (55) 644 33 04 lub poprzez wysłanie zgłoszenia na adres e-mail: [email protected]

  

 

 


ZAREKLAMUJ  SIĘ
w Nowinach Północnych!

KONTAKT:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  


 

Inf. prasowa MBP w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe